INLEGIS Kancelarie Prawne

O nas

INLEGIS Kancelarie Prawne to zespół doświadczonych prawników specjalizujących się w prawie wywłaszczeniowym. W naszej pracy kierujemy się indywidualnym podejściem, kompleksowym wsparciem oraz skutecznością prowadzonych działań.

https://www.youtube.com/watch?v=iMrYWcgQysE&t=48s
Mirosław Ochojski

Doskonale rozumiemy, że dla Państwa jako osób wywłaszczonych ZRID to przede wszystkim nagła utrata życiowego dorobku. Otrzymując decyzję o konieczności przekazania nieruchomości na rzecz zaplanowanej inwestycji, mają Państwo prawo nie orientować się w procedurach i zasadach procesów wywłaszczeniowych. Tym bardziej, że wywłaszczenie na mocy decyzji ZRID jest zagadnieniem wieloaspektowym, a jego przebieg jest bardzo dynamiczny.

INLEGIS Kancelarie Prawne powstała właśnie po to, aby pomagać takim osobom jak Państwo. Nasi prawnicy podchodzą do każdej sprawy kompleksowo i dokonują analizy wielu aspektów przeprowadzonego wywłaszczenia m.in. jego zasadność, prawidłowość w podziale nieruchomości, rzetelną wyceny i właściwą wysokość odszkodowania.

Jeśli są Państwo zainteresowani wsparciem naszych prawników, zachęcamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się z każdą zgłoszoną sprawą i podejmiemy odpowiednie kroki prawne zmierzające do sprawiedliwego wywłaszczenia na mocy decyzji ZRID.

Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!