O nas

INLEGIS Kancelarie Prawne to zespół doświadczonych prawników specjalizujących się w prawie wywłaszczeniowym. W naszej pracy kierujemy się indywidualnym podejściem, kompleksowym wsparciem oraz skutecznością prowadzonych działań.

Doskonale rozumiemy, że dla Państwa jako osób wywłaszczonych ZRID to przede wszystkim nagła utrata życiowego dorobku w ramach wywłaszczenia. Otrzymując decyzję o konieczności przekazania nieruchomości na rzecz zaplanowanej inwestycji, mają Państwo prawo nie orientować się w procedurach i zasadach procesów wywłaszczeniowych. Tym bardziej, że wywłaszczenie na mocy decyzji ZRID jest zagadnieniem wieloaspektowym, a jego przebieg jest bardzo dynamiczny.

INLEGIS Kancelarie Prawne powstała właśnie po to, aby pomagać takim osobom jak Państwo. Nasi prawnicy podejdą do Państwa sprawy kompleksowo i zbadają wiele aspektów przeprowadzonego wywłaszczenia, m.in. jego zasadność, prawidłowość w podziale nieruchomości, rzetelną wyceny i właściwą wysokość odszkodowania.

Jeśli są Państwo zainteresowani wsparciem naszych prawników, zachęcamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się z Państwa sprawą i podejmiemy odpowiednie kroki prawne zmierzające do sprawiedliwego wywłaszczenia na mocy decyzji ZRID.

Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z Kancelarią. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy – jeśli będzie to możliwe – ich właściwe rozwiązanie.
Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednakże jest ono niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych przez INLEGIS Kancelarie Prawne zawarto w Polityce prywatności.

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenia Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!

Ocena Google
4.9
Na podstawie 48 recenzji
×