INLEGIS Kancelarie Prawne

O nas

INLEGIS Kancelarie Prawne to zespół doświadczonych prawników specjalizujących się w prawie wywłaszczeniowym. W naszej pracy kierujemy się indywidualnym podejściem, kompleksowym wsparciem oraz skutecznością prowadzonych działań.

Mirosław Ochojski

Doskonale rozumiemy, że dla Państwa jako osób wywłaszczonych ZRID to przede wszystkim nagła utrata życiowego dorobku. Otrzymując decyzję o konieczności przekazania nieruchomości na rzecz zaplanowanej inwestycji, mają Państwo prawo nie orientować się w procedurach i zasadach procesów wywłaszczeniowych. Tym bardziej, że wywłaszczenie na mocy decyzji ZRID jest zagadnieniem wieloaspektowym, a jego przebieg jest bardzo dynamiczny.

INLEGIS Kancelarie Prawne powstała właśnie po to, aby pomagać takim osobom jak Państwo. Nasi prawnicy podchodzą do każdej sprawy kompleksowo i dokonują analizy wielu aspektów przeprowadzonego wywłaszczenia m.in. jego zasadność, prawidłowość w podziale nieruchomości, rzetelną wyceny i właściwą wysokość odszkodowania.

Jeśli są Państwo zainteresowani wsparciem naszych prawników, zachęcamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się z każdą zgłoszoną sprawą i podejmiemy odpowiednie kroki prawne zmierzające do sprawiedliwego wywłaszczenia na mocy decyzji ZRID.

Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!