Decyzja ZRID dla trasy S11 Koszalin – Bobolice

7 stycznia, 2021

ZRID Koszalin – Bobolice. Dla trzeciego i tym samym ostatniego odcinka trasy ekspresowej S11 została właśnie wydana decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Odcinek Koszalin – Zegrze Pomorskie będzie posiadał 16,8 km długości. 

Decyzji został nadany rygor natychmiastowej wykonalności, co oznacza, że rozpoczęcie prac budowlanych może mieć miejsce już w najbliższych dniach. Inwestycja obejmuje dwujezdniową drogę ekspresową o dwóch pasach ruchu w obu kierunkach. 

Początkiem przedmiotowego odcinka drogi będzie węzeł Koszalin Zachód. Kolejno trasa biegła będzie w kierunku południowym. Na południe od miejscowości Niedalino S11 przetnie drogę DW167, gdzie powstanie węzeł drogowy Zegrze Pomorskie i dalej będzie prowadzić w kierunku wschodnim. 

Na odcinku Koszalin – Zegrze Pomorskie wybudowanych zostanie piętnaście obiektów mostowych oraz przejścia dla zwierząt i przepusty dla płazów.

Zakończenie inwestycji planowane jest na wrzesień 2023 roku.

Wywłaszczenie - forum i wsparcie

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy wsparcia na Facebook. Prawnicy kanlelarii odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.
Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!