Decyzja ZRID dla trasy S11 Zegrze Pomorskie – Kłanino

24 czerwca, 2021

ZRID Zegrze Pomorskie – Kłanino.
Kolejna decyzja na realizację inwestycji drogowej (ZRID) została wydana. Tym razem dotyczy ona odcinka drogi ekspresowej S11 Zegrze Pomorskie – Kłanino, który będzie już drugim odcinkiem S11 od Koszalina do Bobolic z wydaną decyzją. 

Inwestycję rozpoczynać będzie węzeł Zegrze Pomorskie. Kolejno, trasa prowadzić będzie na wschód, głównie przez tereny leśne, po czym przejdzie na południe od lotniska w Zegrzu Pomorskim. Następnie, w okolicach miejscowości Kłanino zbliży się do istniejącej już drogi krajowej nr 11, gdzie powstanie węzeł drogowy, a za nim  kolejny odcinek S11. 

Trasa obejmować będzie dodatkowo siedem wiaduktów oraz przejścia dla zwierząt, niektóre o szerokości nawet 60 metrów. 

Decyzji został nadany rygor natychmiastowej wykonalności, co oznacza możliwość niezwłocznego rozpoczęcia prac budowlanych. Koniec inwestycji zaplanowany jest na wrzesień 2023 roku. 

Wywłaszczenie - forum i wsparcie

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy wsparcia na Facebook. Prawnicy kanlelarii odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.
Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!