Decyzja ZRID dla trasy S19 Rzeszów – Babica

10 września, 2021

Do wojewody podkarpackiego trafił wniosek o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla odcinka drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe – Babica. 

Inwestycja zakłada budowę drogi ekspresowej dwujezdniowej oraz dwupoziomowy węzeł Babica. Projekt przewiduje ponadto liczne obiekty inżynieryjne, w tym zlokalizowany 80 metrów pod ziemią tunel drogowy o długości około 2 km wraz z pierwszym na Podkarpaciu centrum zarządzania tunelem. Dodatkowo powstanie 6 eskad, 2 wiadukty nad S19, bezkolizyjny przejazd w ciągu obecnej DK-19, 3 przejścia dla zwierząt, jeden przejazd pod S19, dwie pary miejsc obsługi podróżnych oraz dwa lądowiska dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zakończenie inwestycji planowane jest na 2026 rok.

Wywłaszczenie - forum i wsparcie

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy wsparcia na Facebook. Prawnicy kanlelarii odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.
Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!