Decyzja ZRID dla trasy S3 Dargobądz – Troszyn

23 grudnia, 2021

Wojewoda Zachodniopomorski wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla odcinka drogi ekspresowej S3 Dargobądz – Troszyn, będącego częścią trasy Świnoujście – Troszyn.

Odcinek drogi ekspresowej o długość 16 km. obejmie budowę węzła Dargobądz, a także Wolin Zachód i Wolin Wschód i połączy się z istniejącą obwodnicą Troszyna. 

 Planowane jest ponadto powstanie siedmiu wiaduktów, dwóch mostów oraz przejścia i przepusty dla zwierząt, w tym dwa przejścia górne o szerokości 50 metrów.

Wydanie pozwolenia na budowę sąsiedniego odcinka Świnoujście – Dargobądź zapowiadane jest na styczeń 2022 roku, a planowany termin zakończenia całej 33 kilometrowej inwestycji S3, pomiędzy Świnoujściem a Troszynem przewidziane jest na II kwartał 2024 roku.

Wywłaszczenie - forum i wsparcie

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy wsparcia na Facebook. Prawnicy kanlelarii odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.
Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!