Decyzja ZRID dla trasy S3 Świnoujście – Troszyn

28 czerwca, 2021

ZRID Świnoujście – Troszyn. Wojewoda Zachodniopomorski otrzymał już wnioski o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizacje inwestycji drogowej (ZRID) dla drogi ekspresowej S3 Świnoujście – Troszyn. Inwestycję o długości 33 km podzielono na dwa odcinki: ŚwinoujścieDargobądz oraz DargobądzTroszyn

Pierwszy odcinek Świnoujście – Dargobądz rozpocznie swój bieg od połączenia z tunelem w Świnoujściu, niedaleko terminala promów morskich, a jego koniec znajdować się będzie na zachód od węzła Dargobądz. Długość tego odcinka inwestycji wynosi 17 km. Na trasie powstaną węzły drogowe: Świnoujście, Świnoujście LNG, Świnoujście Łunowo i Międzyzdroje. 

Drugi odcinek o długości 17 km zostanie połączony z obwodnicą Troszyna. Obejmie on budowę węzła Dargobądz, Wolin Zachód oraz Wolin Wschód. Na tej trasie zostaną wybudowane wiadukty, dwa mosty, estakada oraz przejścia dla zwierząt, a obwodnica Wolina stanie się dwujezdniowa.

Planowany termin zakończenia prac przewidziany jest na połowę 2024 roku, kiedy to trasą S3 będzie można przejechać od Świnoujścia, aż do granicy w Lubawce. 

Wywłaszczenie - forum i wsparcie

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy wsparcia na Facebook. Prawnicy kanlelarii odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.
Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!