Decyzja ZRID dla trasy S6 Koszalin – Słupsk

31 sierpnia, 2021

Wydane zostało drugie zezwolenie na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla drogi ekspresowej S6 między Koszalinem i Słupskiem dla odcinka Sławno – Słupsk. Kilka dni wcześniej podobna decyzja została wydana dla odcinka Sianów – Sławno. 

Na całej trasie o długości 46 kilometrów, powstanie osiem węzłów drogowych (Kawno, Malechowo, Karwice i Bobrowice Sławno, Warszkowo, Wrześnica, Sycewice) oraz dwa Miejsca Obsługi Podróżnych II kategorii (Karwice Północ i Karwice Południe). Dodatkowo wybudowana zostanie sieć teleinformatyczna umożliwiająca sprawne i szybkie komunikowanie zdarzeń do Punktu Informacji Drogowej. Ta dwujezdniowa droga ekspresowa posiadać będzie ponadto nowoczesne urządzenia do zarządzania ruchem, urządzenia ochrony środowiska oraz elementy związane z bezpieczeństwem ruchu na drodze. 

Wywłaszczenie - forum i wsparcie

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy wsparcia na Facebook. Prawnicy kanlelarii odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.
Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!