Decyzja ZRID dla trasy S6 Koszalin – Słupsk

23 sierpnia, 2021

ZRID Koszalin – Słupsk. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) poinformowała o otrzymaniu zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID) na pierwszą część drogi ekspresowej S6 Koszalin–Słupsk.

Odcinek, o długości ponad 23 km, zlokalizowany na terenie powiatów koszalińskiego i sławieńskiego, obejmuje fragment od końca obwodnicy Sianowa do początku obwodnicy Sławna. Inwestycja obejmuje powstanie czterech węzłów drogowych (Kawno, Malechowo, Karwice i Bobrowice), dwa miejsca obsługi podróżnych kat. II i obwód utrzymania drogi.

Ponadto zostaną zamontowane urządzenia ochrony środowiska i bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także przebudowane zostaną drogi poprzeczne oraz drogi ekspresowe.

Rozpoczęcie robót budowlanych planowane jest na III kwartał 2022 r.

Wywłaszczenie - forum i wsparcie

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy wsparcia na Facebook. Prawnicy kanlelarii odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.
Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!