Decyzja ZRID dla trasy S19 Lasy Janowskie – Zdziary

28 lutego, 2020

ZRID Lasy Janowski – Zdziary. Wydana decyzja ZRID przez Wojewodę Podkarpackiego przybliża nas do otwarcia nowej trasy S19. Tym razem chodzi o pozwolenie na budowę odcinka znajdującego się pomiędzy miejscowościami Lasy Janowskie oraz Zdziary (jest to granica województwa podkarpackiego i Sokołowa Małopolskiego).

Inwestycja drogowa będzie liczyła ok. 9,3 km długości, jej wykonawcą będzie zaś konsorcjum firm Strabag sp. z o.o. i Strabag Infrastruktura Południe sp. z o.o. ZRID posiada klauzulę natychmiastowej wykonalności, co oznacza że prace budowlane mogą być prowadzone w zasadzie już od chwili wydania przedmiotowej decyzji.

Firma budowlana będzie odpowiedzialna za stworzenie:

drogi ekspresowej wraz ze skrzyżowaniami,

Miejsc Obsługi Podróżnych,

dróg dojazdowych i poprzecznych – wliczając w to modernizację istniejących dróg okolicznych stanowiących połączenie z tworzonym odcinkiem trasy S19,

urządzeń ochrony środowiska naturalnego,

2 mostów i 20 wiaduktów

Trasa S19 będzie miała długość ponad 700 km i będzie położona na terenie województw podlaskiego, mazowieckiego, lubelskiego i podkarpackiego. Budowana droga ekspresowa położona jest we wschodniej części kraju pomiędzy przejściem granicznym z Białorusią w Kuźnicy Białostockiej a granicą ze Słowacją w Barwinku – w całości jest fragmentem szlaku „Via Carpatia”.

Wywłaszczenie - forum i wsparcie

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy wsparcia na Facebook. Prawnicy kanlelarii odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.
Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!