Decyzja ZRID dla trasy S19 Niedrzwica Duża – węzeł Kraśnik Północ

29 listopada, 2019

ZRID Niedrzwica Duża – węzeł Kraśnik Północ. Wojewoda Lubelski wydał decyzję ZRID, która przybliża do ostatecznego oddania w użytkowanie lubelskiej części trasy S19. Chodzi oczywiście o ostatni etap prac na terenie tego województwa, który mieści się pomiędzy Niedrzwicą Dużą a węzłem Kraśnik Północ.

Omawiana inwestycja dotyczy 20-kilometorwego odcinka, który zostanie stworzony przez firmę Mota-Engil. Prace budowlane obejmą stworzenie:

drogi o nawierzchni bitumicznej złożonej z dwóch pasów ruchu,

odpowiedniej infrastruktury technicznej oraz środowiskowej.

Prace będą dotyczyła także dostosowania okolicznych dróg lokalnych, tak aby pobliskie miejscowości miały ułatwiony dostęp do nowej trasy S19. ZRID dla kolejnego odcinka S19 oznacza także rozpoczęcie prac związanych z procedurą odszkodowawczą – będą ją wykonywali biegli rzeczoznawcy majątkowi pracujący na zlecenie Wojewody Lubelskiego. 

Pierwsze odcinki nowej S19 mają zostać oddane do użytkowania w połowie 2021 roku. Całość drogi pomiędzy węzłami Lublin Węglin a Sokołów Małopolski Północ zostanie otwarta w 2022 roku.

Wywłaszczenie - forum i wsparcie

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy wsparcia na Facebook. Prawnicy kanlelarii odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.
Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!