Decyzja ZRID dla trasy S6 Chwaszczyn – Gdynia

11 października, 2019

ZRID Chwaszczyn – Gdynia. Decyzja ZRID wydana przez Wojewodę Pomorskiego dla kolejnego odcinka trasy S6 przyczyni się do szybszej realizacji całej inwestycji drogowej w północnym rejonie Polski. Mowa oczywiście o drodze, która powstanie pomiędzy miejscowością Chwaszczyno (położoną w gminie Żukowo), a Gdynią. Województwo pomorskie zyska dzięki temu nową drogę ekspresową.

Omawiana inwestycja będzie liczyła ok. 8,4 km długości, zaś firma odpowiedzialna za roboty budowalne będzie zobowiązana do:

stworzenia drogi ekspresowej o 3 pasach ruchu w każdym kierunku,

rozbudowania istniejącej obwodnicy Trójmiasta w okolicy Gdyni Wielkiego Kacka,

naprawy okolicznych dróg lokalnych oraz dróg zapewniających dojazd do nieruchomości, które zostały pozbawione dostępu do drogi publicznej wskutek prowadzonych prac,

postawienia 34 obiektów inżynierskich, w tym mostów, estakad, 22 wiaduktów, 2 przejść podziemnych, kładek dla pieszych oraz 2 miejsc obsługi podróżnych w pobliżu miejscowości Kamień

Nowy odcinek ma za zadanie usprawnić połączenie i upłynnić ruch drogowy w kierunku Gdyni (na tej trasie obecnie istnieje spore natężenie ruchu). Łączna wartość wszystkich prac wyniesie ok. 817 mln zł.

Wywłaszczenie - forum i wsparcie

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy wsparcia na Facebook. Prawnicy kanlelarii odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.
Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!