E-book do pobrania

Udostępniamy Państwu e-book, który w kompleksowy sposób wyjaśnia szczegółowe zagadnienia dotyczące procedury wywłaszczeniowej – zaczynając od zawiadomienia o wszczęciu postępowania, poprzez prawa do rzetelnej wyceny nieruchomości i kończąc na uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania.

Odwołanie od decyzji ZRID

Wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) jest podstawą do wywłaszczenia właścicieli nieruchomości przeznaczonej pod budowę drogi publicznej. Państwo – jako właściciele takiej

Cały artykuł »

Wsparcie przy wywłaszczeniu

Nasi prawnicy chcą pomóc w rozwiązaniu nurtujących Państwa kwestii związanych z wywłaszczeniem na mocy decyzji ZRID. Dlatego zachęcamy do dołączenia do naszej prywatnej grupy na Facebook. Odpowiadamy na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.

Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z Kancelarią. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy – jeśli będzie to możliwe – ich właściwe rozwiązanie.
Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednakże jest ono niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych przez INLEGIS Kancelarie Prawne zawarto w Polityce prywatności.

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenia Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!

Ocena Google
4.9
Na podstawie 48 recenzji
×