Wniosek o wydanie decyzji ZRID dla obwodnicy Strykowa

23 sierpnia, 2022

Do Wojewody Wielkopolskiego został złożony wniosek o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla obwodnicy Strykowa, w ciągu DK32. 

Trasa o długości ponad 3 km przebiegać będzie po południowej stronie Strykowa, włączając się do istniejącej drogi krajowej nr 32. Głównym celem inwestycji jest wyprowadzenie ruchu tranzytowego z miasta. Poprawi ona również warunki oraz bezpieczeństwo przejazdu pomiędzy Poznaniem, Grodziskiem Wielkopolskim i Wolsztynem.

Budowa realizowana jest w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic w województwie wielkopolskim. Uprzednio został złożony wniosek o wydanie ZRID-u dla obwodnicy Grzymiszewa. Pierwsze prace planowane są wiosną przyszłego roku, a termin zakończenia został wyznaczony na II połowę 2024 roku.

Wywłaszczenie - forum i wsparcie

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy wsparcia na Facebook. Prawnicy kanlelarii odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na grupie.
Formularz Kontaktowy

Jeśli wśród udostępnionych przez nas materiałów nie odnaleźli Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie przyjrzymy się Państwa problemom i zaproponujemy ich właściwe rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

INLEGIS Kancelarie Prawne

Wywłaszczenie Nieruchomości

ul. Podwale 83/7
50-414 Wrocław

ul. Sobieskiego 6/12
31‑136 Kraków

ul. Łagiewnicka 54/80
91-463 Łódź

ul. Rudzka
44-200 Rybnik

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski!